Центр надання соціальних послуг готовий прихистити знедолених

Дата: 23.03.2021 16:57

У Центрі надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради (ТГ) докладають немало зусиль і роблять усе можливе, щоб старість – не стала вироком на нещасне, самотнє й зубожіле життя.  В народі такий заклад називають просто – будинок пристарілих.

22 березня Голова Миколаївської селищної ради В.Л. Купченко (ТГ) разом з гостями: головою Новокальчевської об’єднаної територіальної громади В.Ф. Тимчук та головою Раухівської територіальної громади Ю.Л. Якименком відвідали Центр надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради (ТГ). Мета візиту - влаштування одиноких  громадян похилого віку – мешканців Новокальчевської ОТГ та  Раухівської ТГ. Адже обстановка в закладі по-домашньому затишна, тут створено усі необхідні умови, а найважливішим у цьому питанні є людський фактор, а саме: ставлення обслуговуючого персоналу.

-Кожна людина заслуговує на гідну старість і не повинна почуватися самотньою. Догляд за людьми похилого віку – це в першу чергу не просто службовий, а насамперед - людсь­кий обов'язок. Необхідно створювати такі умови, щоб ці люди відчували себе соціально захищеними. Збільшення кількості підопічних Центру надання соціальних послуг потребуватиме і збільшення обслуговуючого персоналу, а це створення нових робочих місць для мешканців Миколаївської громади,- зазначив В.Л. Купченко.