Сходи громадян в Романівці та Антонюках

Дата: 19.03.2021 14:43

Сходи громадян спрямовані на налагодження якісного діалогу між владою та громадськістю. На них представники влади забезпечують прозорість та відкритість дій органів місцевого самоврядування, звітують перед жителями про проведену роботу, використання коштів місцевого бюджету, враховують пропозиції, тощо. Такі заходи дають можливість вивчити громадську думку, краще зрозуміти чим живе та чи інша громада, які питання вирішуються, а які потребують додаткових зусиль.

18 березня відбулися робочі зустрічі голови Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка з жителями сіл Романівка і Антонюки.

Участь у них взяли: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.І. Ізбаш, староста сіл Антонюки, Романівка, Амбарів Т.В.Іванченко, директор КП «Миколаївське» С.В. Півненко та головний бухгалтер комунального підприємства Л.Танасійчук. На сходах жителів сіл  основними питаннями знову ж таки стали: укладення договорів на надання комунальних послуг між жителями сіл Амбарів і Антонюки та КП «Миколаївське», встановлення водолічильників у їхніх домогосподарствах, утримання у належному технічному стані та ремонт системи водогону,  нові тарифи з водопостачання та тарифи для пільгових категорій населення. Про надання субсидій та пільг інформувала учасників заходів староста сіл Антонюки, Романівка, Амбарів Т.В.Іванченко.

Романівцями та антонюківцями були порушенні такі питання: освітлення вулиць, ремонт системи водогону та ремонт доріг, робота Миколаївської лікарні та ін. На них В.Л. Купченко і Т.В. Іванченко надали вичерпні відповіді та роз`яснення.

Зокрема, Віктор Леонідович розповів про плани та основні напрямки роботи селищної ради (ТГ), детально розповів про реформування медицини, прийняття на баланс селищної ради (ТГ) Миколаївської лікарні, та проблеми, які треба було подолати, про фінансування медичного закладу та його кадрове забезпечення. Також очільник громади звернувся до сільгоспвиробників, щодо своєчасного подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи за минулий рік. Не залишились без  уваги і питання благоустрою населених пунктів.

Переконаний, що лише разом, спільно з вами, ми побудуємо громаду, в якій буде комфортно жити кожному її мешканцю,- констатував у ході зустрічей В.Л. Купченко.

Цього ж дня голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко, заступник селищного голови (ТГ)  О.І. Ізбаш, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Л.Й. Голобородько  відвідали Антонюківський  заклад загальної середньої освіти у якому навчається 88 учнів школи та перебувають 17 вихованців дитсадка.

Гості оглянули приміщення, кабінети, харчоблок, їдальню та котельню  школи.  Директор навчального закладу В.О. Саломатін радо зустрів гостей, розповів про навчальний процес та актуальні питання закладу освіти.  В.Л.Купченко зазначив, що діти повинні навчатися в комфортних умовах, та пообіцяв, що обов’язково буде сприяти у вирішенні проблемних питань навчального закладу.