Ремонтні роботи з модернізації та відновлення зовнішнього освітлення вулиць

Дата: 15.03.2021 08:47

13 березня у Миколаївці проводилися ремонтні роботи з модернізації та відновлення зовнішнього освітлення вулиць.

Електрик О. А. Якубовський та підсобний робітник А.М. Дзюба КП «Миколаївське» проводили заміну старих ліхтарів та ламп освітлення ,які не відповідають сучасним технічним умовам і вимогам ,а нові , дозволяють значно зменшити витрати на електричну енергію.

-Неодноразово ,від жителів Миколаївки надходили звернення з проханням відновити освітлення на вулицях селища в зв`язку з виходом з ладу ліхтарів зовнішнього освітлення. Хочу подякувати хлопцям-комунальникам, які працювали і працюватимуть в подальшому задля відновлення вуличної мережі громади, адже ,сучасне освітлення – це і безпека руху, і безпека на вулицях та економія коштів бюджету громади. Все не так просто, як може здатися на перший погляд і миттєво не виконується,але проблеми людей не залишаються непоміченими і ми максимально оперативно їх намагаємося вирішувати : керівництво селищної ради (ТГ) спільно з КП «Миколаївське». Висловлюю подяку за розуміння та допомогу з технікою, депутату селищної ради,начальнику РЕМ - Горбатюку О. П.,- зазначив голова селищної ради (ТГ) Віктор Купченко.