З робочим візитом - в Ульянівку
Дата: 12.03.2021 15:33
Кількість переглядів: 442
11 березня голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко разом з начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Л.Й. Голобородько з робочим візитом відвідали Ульяновський заклад загальної середньої освіти.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/79518c6bf1fb29b67579c3989ab66204.jpg)
У ході візиту очільник Миколаївської громади оглянув приміщення освітнього закладу, ознайомився з умовами навчання й виховання дітей, харчоблоком,поцікавився матеріально-технічною базою навчального закладу, умовами приготування їжі та станом організації харчування дітей.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/9cf39acd299dbc7ef0ce84f5aa426f5d.jpg)
Огляд навчального закладу для гостей провела директор Л.С. Вітренко. Людмила Сергіївна розповіла про роботу трудового колективу, поділилася планами на майбутнє та проблемами.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/c726a92224140c9b2381458631c64857.jpg)
У розмові з директором школи особливу увагу Віктор Леонідович звернув на облаштування класів навчального закладу, а також на забезпечення безкоштовного харчування дітей пільгових категорій та дітей з родин ,які опинилися у складних життєвих обставинах. Л.Й. Голобородько, у свою чергу, звернула увагу адміністрації закладу на необхідність наведення порядку у дворі. Зокрема розібрати зруйноване приміщення старої їдальні.Ознайомилися з роботою гуртків декоративної творчості від комунального закладу «Центр позашкільної освіти».