Серйозним викликам-чітко організовану роботу

Дата: 12.03.2021 15:30

11 березня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної
безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Миколаївської селищної ради, яке провів голова Миколаївської селищної ради (ТГ), В.Л. Купченко.
На порядоку денному було розглянуто питання стану захворюваності серед здобувачів освіти та дії в умовах спалаху сезонних захворювань в навчальних закладах Миколаївської селищної ради. Інформувала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Л.Й. Голобородько.
- Станом на 11.03.2021 року кількість хворих становить: Миколаївський опорний заклад загальної середньої освіти - 58 учнів; Ульяновський заклад загальної середньої освіти - 15 учнів; Антонюківський заклад загальної середньої освіти - 4 учні, 2 вчителя; Олексіївський заклад загальної середньої освіти - 0 учнів; Амбарiвський заклад загальної середньої освіти - 1 учень; Новопетрівський заклад загальної середньої освіти - 2 учні; Переселенський заклад загальної середньої освіти - 6 учнів; Василівський заклад загальної середньої освіти - 2 учні; Миколаївський ДНЗ (ясла-садок) №1 «Сонечко» - 2 вихованця,- зазначила Лілія Йосипівна.
В.Л. Купченко доручив начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради тримати на постійному контролі стан захворюваності у закладах освіти селищної ради. У разі зростання захворюваності серед учасників освітнього процесу більше 25% у двох начальних закладах освіти приймати власний наказ щодо подальшої організації освітнього процесу ,а у разі перевищення в закладах загальної середньої освіти 25 % захворюваності серед учасників освітнього процесу у трьох і більше закладах виносити питання на засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Миколаївської селищної ради. Члени комісії підтримали дану пропозицію та прийняли відповідне рішення.
Також комісією прийнято рішення: КНП «Миколаївська лікарня» Миколаївської селищної ради про налагодження тісної співпраці місцевих фельдшерів з директорами шкіл, батьками хворих дітей, задля виявлення реальної ситуації і отримання достовірної інформації про стан захворюваності учнів навчальних закладів та проводити моніторинг епідемічної ситуації із захворюваності на грип та ГРВІ з метою своєчасного реагування та здійснення комплексу протиепідемічних заходів. Миколаївському районному лабораторному відділенню ВП «Іванівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень» ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України» забезпечити систематичний моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ, у закладах освіти Миколаївської селищної ради та здійснювати контроль за своєчасністю проведення обліку та аналізу захворюваності на грип та ГРВІ. Миколаївському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, Миколаївському районному лабораторному відділенню ВП «Іванівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень» ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України», КНП «Миколаївська лікарня» Миколаївської селищної ради Миколаївського району Одеської області здійснювати санітарно-освітню роботу серед населення щодо заходів профілактики грипу та ГРВІ, необхідності своєчасного звернення за медичною допомогою.
-Виконання рішень комісії триматиму на особистому контролі,- зазначив Віктор Леонідович.