Громадським роботам належну увагу

Дата: 10.03.2021 17:21

9 березня відбулася чергова робоча нарада зі старостами сіл Миколаївської громади, яку провів голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко. Участь у ній взяли: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.І. Ізбаш, секретар селищної ради Г.В. Козаченко, директор КП «Миколаївське» С.В. Півненко, керівники та спеціалісти відділів Миколаївської селищної ради.На порядку денному розглянуто основне питання про організацію громадських робіт на території населених пунктів територіальної громади. Інформувала директор  Миколаївської районної філії Одеського обласного центру  зайнятості Н.П.Борш.

Віктор Леонідович акцентував увагу старост на порядку заключення договорів, джерелах їх фінансування, часі робіт. Наголошувалось на необхідності залучення безробітних до продуктивної зайнятості, у тому числі в першу чергу соціально вразливих категорій населення та відповідної оплати їхньої праці.

У різному обговорено питання: щодо звітування по дорученням голови селищної ради (ТГ) керівників відділів та служб селищної ради і старост сіл селищної ради; благоустрою населених пунктів громади; легалізації незареєстрованих суб`єктів підприємницької діяльності на території громади; діяльності аграрних підприємств які використовують незареєстровану найману працю; незаконного використання земель сільськогосподарського призначення та їх інвентаризації; надання субсидій жителям громади.

-Слід навести порядок всюди: біля прибудинкових територій, на вулицях, дорогах, біля зупинок автотранспорту, парків, скверів, дитячих спортивних майданчиків, обелісків, братських могил, кладовищ. З метою якісного підходу до благоустрою, озеленення та наведення санітарного порядку  пропоную старостам  спланувати комплекс заходів, спрямованих на покращення благоустрою на території громади і доручаю  на наступній нараді поінформувати про них,- підкреслив очільник громади. На завершення наради Віктор Леонідович дав ряд завдань щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності громади на поточний тиждень.-Лише спільними зусиллями можна досягти бажаного результату,- зазначив В.Л. Купченко.