Весна диктує об`єми і строки роботи

Дата: 04.03.2021 09:07

3 березня голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко провів нараду з старостами сіл Миколаївської селищної ради (ТГ) за участі заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.І. Ізбаша, секретаря селищної ради Г.В. Козаченко, керівників та спеціалістів відділів та служб Миколаївської селищної ради.На початку наради В.Л. Купченко довів до відома присутніх інформацію про те, що на 16 березня заплановано навчання для старост з вчинення ними нотаріальних дій.

Далі перейшли до розгляду питань порядку денного. Першим розглянули питання про заходи, які відбудуться у закладах культури  на території селищної ради з нагоди відзначення Міжнародного дня прав жінок та миру. Про них детально поінформувала завідувачка сектору культури відділу  освіти культури, молоді та спорту селищної ради А.К. Острікова. Голова Миколаївської селищної ради (ТГ) наголосив, що при проведенні заходів необхідно дотримуватися карантинних вимог, адже на всій території України діють карантинні обмеження, які відповідають «жовтому» рівню епідемічної небезпеки з 24 лютого та триватимуть до 30 квітня 2021р. Фото без опису

Про необхідність прийняття галузевих програм селищної ради (ТГ), інформував голова селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко.-Дуже важливо вибудувати план та стратегію розвитку нашої громади на найближчі роки. Для цього необхідно прийняти ряд програм селищної ради (ТГ). Всі питання у галузевих програмах повинні бути ретельно опрацьовані. Це потрібно для того, щоб ми на сесію виходили з розумінням, які саме додаткові заходи до галузевих програм мають бути включені,  які на це мають бути передбачені кошти. Тільки в такий спосіб, коли зрозумілі можливості, проаналізовані та сформовані довгострокові плани та цілі, розроблені відповідні програми можна разом узгоджено рухатись вперед,- підкреслив Віктор Леонідович. Фото без опису

Наступним було розглянуто питання про благоустрій населених пунктів селищної ради та підготовки до  проведення акції «Посади дерево». В.Л.Купченко доручив старостам визначити скільки необхідно саджанців дерев, а також територію для їх висадження. Йшлося і про приведення до належного стану фасадів громадських будівель, споруд, прибудинкових територій, парків, вулично-дорожньої мережі; благоустрій кладовищ, пам’ятників, тощо. Очільник громади підкреслив обов’язкову участь у заходах із благоустрою працівників установ, організацій, підприємств,підприємців, жителів громади.-Важливо не забувати дорогу до місця останнього спочинку своїх рідних та близьких, аби їхні могили не перетворювалися на пагорби, порослі бур’яном. Для тих хто не в змозі це зробити (за станом здоров`я, за віддаленістю) свої послуги готове буде надати КП «Миколаївське» за доступну плату і до цього питання нам теж слід поставитися належним чином,- підкреслив В.Л. Купченко.Голова громади закликав керівників структурних підрозділів та  старост  відповідально поставитися до організації благоустрою селищної ради (ТГ).У різному секретар селищної ради Г.В. Козаченко довела до відома старост які комісії та ради будуть створені при селищній раді та їх основні функції, також розглянуто питання соціального захисту дітей.