Участь у робочій групі

Дата: 05.02.2021 15:19

04 лютого 2021 року Миколаївським РС ГУ ДСНС України в Одеській області прийнято участь у робочій групі щодо комісійного обстеження Центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради Одеської області, згідно доручення голови Одеської обласної державної адміністрації.

Під час обстеження представником Миколаївського РС ГУ ДСНС України в Одеській області проведено роз’яснювальну роботу серед робочого персоналу Центру надання соціальних послуг та людей похилого віку, які перебувають в даному центрі, щодо дотримання вимог правил пожежної безпеки та порядок дій на випадок виникнення пожежі. Вказано на основні заходи, які необхідно виконати для безпечної експлуатації об’єкту та збереження життя та здоров’я громадян.