Подяка Старости сіл Юльяновка, Новопокровка, Комарашево, Мар'янівка Олександра Атнашевського за ліклідацію наслідків снігової стихії
Завдяки згуртованості, працьовитості ,незважаючи на холод і хуртовину ,небаи?дужі та завзяті жителі села Ульяновка, а саме:Шаманськии? І. О, Шаманськии? О. О, Назаров С. М, Назаров молодшии? С. С,.Миронюк І. М, Сліпченко О. О, Фадєєв С.О, Дзюбак О. П, Дзюбак молодшии? М. О, електрозварювальник Чапаи?да О. В.Було проведено роботу по переобладнанню трактора , власники Шаманські та встановлення відвалу для подальшого використання по прибиранню снігу .Переобладнання трактора тривало зранку до пізньої ночі.
Відвал було надано в користування за сприянням селищного голови Купченко В.Л. Техніка була виведена до роботи для прогортання снігу 28 січня о 7.30.
Прогорнули сніг по вулицям сіл:Ульяновка , Комарашево, Новопокровка, Мар'янівка та до центру смт Миколаївка.Безпосередню участь у розгортанні снігу брали Шаманськии? І. О, Фадєєв С. О.Висловлюю вдячність за проведену роботу кожному з Вас.Також , сьогодні вони пробили дорогу до с. Дружелюбівка та розчистили дорогу по вулиці Мира ,Чернишевського.
Староста Атнашевськии? О. В