Звернення голови Миколаївської селищної ради Віктора Купченка
Я докладаю максимум зусиль для того , щоб на території громади якнайшвидше розчистити дороги від снігу.
Зі старостами сіл нашої громади розглянуто на виконкомі питання з подолання наслідків негоди;
- проведено перемовини з господарствами та фізичними особами по наданню послуг ;
- придбання палива та вирішення питання забезпечення трьох одиниць техніки відвалами.
На постійному зв`язку із керівниками РЕМу,поліції, ДСНС та дорожньої служби.
Сьогодні участь у прибиранні снігу брали на території села Амбарів та Антонюки ФГ «Олександра», керівник Кащук О. А. Села Новопетрівка, Переселенці, Гвоздівка , Воровське - ТОВ «Раліівка», керівник Гончаров О.О.Основну дорогу від Амбарівського повороту до с.Олексіівка ТОВ «Березівкаагрошляхбуд»,керівник К.А Хачатрян ,деякі ділянки дороги протягом доби розчищалися 4 рази.
Висловлюю подяку за участь у проведені даних робіт керівникам та працівникам даних господарств.За організацію роботи старостам сіл та заступнику селищного голови Ізбашу О.І