Комунальний заклад "Центр позашкільної освіти" Миколаївської селищної ради

Дата: 22.01.2021 23:28

По крупинках збираючи історію
(Історія – наука свободи)

Не один рік молоді спеціалісти-історики відновлюють забуту історію рідного краю. Йдучи по стопам засновника Миколаївського історичного музею Кравченка Федора Миколайовича, методист будинку дитячої та юнацької творчості Тернавська Юліана Олександрівна та завідуючий музеєм Бузенко Олександр Юрійович, не один місяць витратили на поїздки по селам колишнього Миколаївського району – результатом цієї кропіткої роботи і стала книга, під назвою «Історія, легенди, оповіді та правда Миколаївського краю». Метою авторів книги було показати людям ту народну живу історію, яка передається з покоління у покоління, історики відновили та віднайшли, більше сотні історичних пам’яток, які поглинула земля. По крупинках збираючи історію, сьогодні ми готові презентувати Вам плід нашої діяльності.

Бажаючим придбати книгу звертатися за телефоном 0669230371 Юліана Олександрівна.