Привітання голови Миколаївської селищної ради з нагоди 102-ої річниці Соборності України

Дата: 22.01.2021 23:25

Шановні жителі Миколаївської громади, прийміть щирі вітання з приводу цього величного національного свята – Дня Соборності України!

Це була величезна історична перемога народу України, який віками боровся за свою територіальну цілісність та суспільну єдність. Згадуємо тих, хто віддав своє життя за Україну і вшануймо їх разом для світлого майбутнього нашої рідної України! І усвідомлюймо ,що лише в єдності і взаємній підтримці зуміємо стати щасливими і заможними господарями на своїй землі.

У День свята Соборності України бажаю Вам міцного здоров’я, мудрості і наснаги у праці на благо нашої громади,оптимізму та родинного затишку, впевненості в завтрашньому дні!

Віктор Купченко