Інвестиційні об’єкти Миколаївської селищної ради

Інвестиційні переваги Миколаївської селищної ради

Привабливою стороною Миколаївської територіальної громади є земельні ділянки, які можливо використовувати в різних напрямках. Миколаївською селищною радою підготовлені пропозиції інвестиційних ділянок (вільні земельні ділянки, комерційні приміщення, незадіяні виробничі площі, тощо). На підготовлених земельних ділянках можливе, будівництво пелетних заводів, будівництво АЗС, створення екоферм, виробництво бутильованої питної води, розміщення сонячних панелей, тощо. Щорічне підвищення тарифів сприяє тому, що останнім часом помітно зріс інтерес до альтернативних способів опалення. Використання дерев`яних пеллет - один з найпопулярніших економічних і ефективних варіантів, який давно практикується в країнах Європи. Пеллети - це вид біопалива, що представляє собою циліндричні пресовані гранули які отримуються в основному з деревних відходів. Також на запропонованих земельних ділянках можливе створення екоферм. Сучасний стан ринкової трансформації економіки України потребує пошуку нових форм господарювання у сільській місцевості. Однією з таких форм може виступати мале підприємництво, оскільки воно максимально поєднує інтереси виробників та споживачів продукції. Крім того у розвитку даного сектора економіки зацікавлені всі верстви населення, а особливо сільське. Оскільки, забезпечуючи зайнятість значної частини населення, вони стають фундаментом формування сучасної економічної системи країни. Перспективним проявом підприємницької діяльності у сільській місцевості є сільське господарство. Аграрний напрямок громади є основою стабільного розвитку, а це не тільки виробництво, а й розвиток сільських територій, зайнятість і як наслідок, підвищення рівня життя населення. Наші території є екологічно-чистими, інвестиційно-привабливими та відкритими для співпраці зі своїми природними ресурсами. Автомобілі давно перестали бути предметом розкоші, і сьогодні вони є майже у кожного жителя громади. У зв’язку з тим що на території громади мала кількість автозаправних станцій, зростає потреба в пунктах обслуговування, і в першу чергу, автозаправних станціях. Якісної питної води потребує кожна людина, тому вже сьогодні її виробництво є успішною інвестицією. Незважаючи на велику кількість організацій, що спеціалізуються на її видобутку і постачання, цей ринок продовжує розвиватися і має досить хороші перспективи.

Анкети інвестиційних майданчиків типу greenfield

Енергоефективність (встановлення сонячних батарей)

Будівництво АЗС

Виготовлення пеллетів

Створення екоферми

Виробництво природньої столової води

Ремонт системи водозабезпечення у Миколаївській селищній раді

Водозабезпечення мешканців Миколаївської селищної ради здійснюється з підземних водозаборів. Всього їх налічується 37, 15 з них потребує тампонажу, 2 потребує буріння.

Подача води споживачам забезпечується по 58,3 км централізованої мережі водопроводів з 37 водонапірних башт  об’ємом 1057 м3 та 6 резервуарів об’ємом 1500,0 м3, які наповнюються з 37 водозабірних свердловин та забезпечують питною водою 18 населених пунктів.

Централізованим водопостачанням частково або повністю охоплено 9 населених пунктів, 5 населених пунктів з 23 по селищній раді користуються привізною водою та колодязями. Поверхневих водозаборів немає. 50% водопровідної мережі громади потребує відновлення або невідкладного капітального ремонту.

Мережа водопроводу системи водопостачання смт Миколаївка прокладена більше 45 років тому. У зв’язку з тривалим періодом експлуатації система знаходиться в непридатному для належної експлуатації стані, а по деяких вулицях наближається до аварійного технічного стану – часті прориви призводять до замочування грунту поблизу існуючих будівель, споруд, доріг і тротуарів.

Через відсутність нормальної експлуатації системи водопостачання зафіксовані багаточисельні випадки прориву водопровідних труб з аварійними ситуаціями.

Станом на 01.11.2023 у зв’язку з підвищенням цін проводяться роботи з коригування проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт системи водопостачання за адресою: смт Миколаївка, Одеської області», який розроблено та затверджено у 2019 році. Загальна кошторисна вартість будівництва, у поточних цінах станом на 27.09.2019р. складала 21833,206 тис.грн.

Також у 2023 році розроблено ПКД на ремонтні роботи окремих відрізків водогону, а саме:

• поточний ремонт господарсьководопровідних мереж в с. Ульяновка Березівського району Одеської області по вул. Центральна на суму 128,0 тис.грн. та вул. Паламарчука на суму 74,167 тис.грн.;
  • капітальний ремонт господарсьководопровідних мереж в с. Ульяновка Березівського району Одеської області по вул. Південна на суму 398,831 тис.грн., вул. Набережна на суму 383,393 тис.грн. та в с.Новопетрівка Березівського району Одеської області на суму 277,136 тис.грн

На даний час в КП «Миколаївське» яке забезпечує населення громади питною водою стоїть гостра проблема з глибинними насосами для подачі води. Від початку військового стану в Україні, комунальне підприємство втратило можливість купувати електронасоси на Херсонському електромеханічному заводі м.Херсон, які себе зарекомендували надійними та доступними в собівартості. До військового стану їхня вартість складала від  8000,0 до 20000,0 грн. Аналоги даних насосів зарубіжних виробників коштують від 50000,0 до 150000,0 грн.

Станом на листопад 2023 року потреба в таких насосах:

ЄЦВ 5 – 6,5 – 140 – 2 шт;

ЄЦВ 6 – 6,3 – 140 – 7 шт;

ЄЦВ 6 – 10 – 185 – 12 шт;

ЄЦВ 6 – 6,3 – 230 – 1 шт;

ЄЦВ 8 – 25 – 200 – 1 шт.

Капітальний ремонт системи водопостачання в смт Миколаївка

Капітальний ремонт господарсько-питних мереж по вулиці Шкільна в с. Ульяновка Березівського району Одеської області

Капітальний ремонт господарсько-питних водопровідних мереж по вулиці Набережна в с. Ульяновка Березівського району Одеської області